Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kolejka - zabawka ponadczasowa

2022-02-15

Kolejka ponadczasowa zabawka

Kolejka sprawia, że wielu dorosłych bawiąc się nią wraca do młodzieńczych lat. Kolejka to nie tylko zabawa dla najmłodszych – to również niesamowita przygoda dla nastolatków i dojrzałych osób. Jakość wykonania, dbałość o każdy szczegół, klasyczna kolorystyka sprawia, że kolejka stanie się prezentem dla każdego fana kolei.
Kolejka jest znana od pokoleń – nigdy nie wychodzi z mody. Gdy zabierzesz pierwszy raz dziecko na dworzec czy pierwszy raz pojedziecie na wycieczkę koleją to gwarantujemy, że nie przestanie o tym mówić. Kolej ma coś w sobie, co fascynuje i nie daje o sobie zapomnieć.

RODZAJE KOLEJEK

Wszystkie dostępne rodzaje kolejek znajdziesz tutaj - KOLEJKI ELEKTRYCZNE I TORY. Aby dziecko chciało długo bawić się zestawem należy zakupić zestaw odpowiedni do potrzeb i wieku. Należy zwrócić uwagę na ilość elementów, napęd, kolorystykę. Obecnie dostępnych jest wiele rodzajów kolejek – większe, mniejsze, z napędem, na baterie, zdalnie sterowane. Wybór może okazać się trudny, ale efekt końcowy będzie zadowalający!
Kolejki sprawdzą się, jako prezent zarówno dla chłopczyków jak i dziewczynek. Dokładne wykonanie oraz tradycyjna kolorystyka sprawią, że każdy będzie zachwycony takim zestawem!


SKŁAD POCIĄGU

Na rynku są dostępne różnorakie zestawy. Skład kolejek zaczyna się od jednego po kilka wagonów. My oferujemy zestawy pociągów , które są wyposażone w przeróżne wagony i fantastyczne lokomotywy. W ofercie znaleźć można długie wagony pasażerskie, tradycyjne węglarki, a także towarowe. Kolejki z naszej oferty mają od 2 do 7 wagonów. Jedynie Pendolino posiada tylko jeden wagon. Jest to jedyna kolejka zdalnie sterowana. Nie zawiera również torów dzięki czemu może jeździć po całym piętrze lub tarasie!

TOR

Każdy zestaw posiada dostosowany tor, który jest do samodzielnego montażu. Składanie jest niezwykle proste i podnosi sprawność dłoni dziecka. Tor mają różną długość i składają się z wielu elementów. Niezwykle ciekawe są tory wyposażone w zwrotnice. Dzięki nim można zmieniać trasę pociągu i wjechać na inny tor!
Wieloelementowy tor sprawia, że możemy ułożyć wiele kombinacji tras o różnej wielkości – od jednego po osiem (w wybranych modelach)!

DODATKI

Poszczególne zestawy wyposażone są w ciekawe dodatki takie jak samochody, drzewka, budynki, stacje paliw, perony, dworce PKP, a także znaki ruchu drogowego. Wszystko to uatrakcyjnia zabawę, a dodatkowo edukuje dzieci już od najmłodszych lat.
Do aranżacji zabawy można wykorzystać również już posiadane zabawki, które sprawią, że zabawa nigdy się nie znudzi! Wykorzystaj autka, lalki, misie – ogranicza nas jedynie wyobraźnia!

ZABAWA DLA CALEJ RODZINY

Niezwykle ważne jest, aby z dzieckiem bawił się dorosły. Nie tylko zacieśni to relacje, ale także stworzy poczucie bezpieczeństwa. Ważne jest również, aby w kontakcie z dzieckiem dorośli zwracali uwagę na jego wypowiedzi i pytania. Należy w miarę możliwości wyjaśnić interesujące i niezrozumiałe zjawiska.

KORZYŚCI

Zabawka inspiruje zabawę. Stwarza możliwość do poszerzenia wyobraźni i wiedzy o świecie. Największą zaletą właściwej zabawki jest rozbudzanie aktywności ruchowej, umysłowej i emocjonalnej dziecka. Zabawa pociągiem pozwala dzieciom ćwiczyć koordynację ruchową. Tworząc tory kolejowe, doczepiając wagony naszym pociechom kształtuje się zmysł przestrzenny oraz logika.

Dodatkowo zabawa kolejką wpływa na:
  • rozwój wyobraźni i kreatywności,
  • kształtowanie logicznego myślenia,
  • naukę rozwiązywania problemów,
  • podnoszenie sprawności dłoni dziecka.

BEZPIECZEŃSTWO

W trosce o najmłodszych oferowane zestawy wykonano z największą starannością i dbałością o detale, z wysokiej jakości, bezpiecznego i estetycznego tworzywa. Bezpieczeństwo potwierdza certyfikat CE. Zabawka odpowiednia dla dzieci od 3 roku życia.

 

Zabawa kolejką nie musi być nudna! Kupując odpowiednie zestawy i dołączając do nich własne zabawki sprawisz, że zarówno maluch jak i dorosły będzie się świetnie bawił.
Kolejki wyposażone w światło i dźwięk urzeczywistnią zabawę i zapewnią niesamowitą przygodę.
Jeżeli do tej pory nie myślałeś o kolejce, jak o super prezencie na Dzień Dziecka, Urodziny czy Święta z obawy o nietrafionym podarunku to jak najszybciej zmień zdanie! I nie patrz stereotypowo – kolejka nadaje się też dla dziewczynek! Kupując zabawki uniwersalne masz pewność, że przez pokolenia będą uwielbiane i cenione w rodzinie!

Pokaż więcej wpisów z Luty 2022
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 546 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-03
Bardzo dobra i miła obsługa kupującego
2024-04-02
Profesjonalna realizacja zamówienia.
pixel