Darmowa dostawa od 50,00 zł

ROBOPIES, ROBOT CZY PRAWDZIWY PIES?

2022-11-04

ROBOT W KSZTAŁCIE PIESKA, JAK TO DZIAŁA?

Robot interaktywny wyglądem przypomina prawdziwego pieska! Jeśli twoje dziecko marzy o zwierzątku, a cierpi na alergie lub macie za mało miejsca na kolejnego pupila to zabawka idealna dla was! Piesek nie potrzebuje wielu zabawek, wystarczy mu uwaga twojego dziecka, a zwierzątko zaszczeka i wykona komendy jakie poprosi twój maluch! Czy nie przypomina Ci to prawdziwego pupila? Ależ tak! Tyle, że bez futra, nie trzeba z nim wychodzić na dwór ani go myć. Wystarczy jedynie zainteresowanie nim, żeby nie był smutny.


HISTORIA PIERWSZEGO PSA-ROBOTA


W 1940r.na Światowych Targach w Nowym Jorku, pies Sparko pojawił się, jako pierwszy pies robot. Towarzyszył robotowi Elektro, który ważył 120kg, poruszał się na komendy, a nawet dmuchał balony. Ale wracając, na targach robot pies miał swoje pierwsze oficjalnie wyjście. Pokazano, że potrafi on szczekać, biegać oraz prosić. Po takim wydarzeniu, coraz więcej firm było zainteresowanych tworzeniem robotów w kształcie zwierząt!

Czym się charakteryzuje zabawka?


Robopies to wielofunkcyjna zabawka! Dzięki efektom dźwiękowym oraz świetlnym twoje dziecko szybko się nim nie znudzi! Zwierzę oprócz tego, że chodzi, szczeka, to potrafi wykonać sztuczki cyrkowe, a gdy poprosisz o jakąś komendę, to od razu to zrobi! Tańczy do 3 piosenek, cieszy się, gdy głaszczesz go po główce. Jeśli uznasz, że za głośno gra, to jest możliwość regulacji głośności. Dodatkowym atutem jest, że posiadamy w sklepie robota w kształcie pieska, który PUSZCZA BĄKI! Dzięki łatwemu oprogramowaniu i prostej obsłudze pilota, twoja pociecha, nie będzie miała problemu z zabawą z pieskiem. Robot, dzięki możliwości programowaniu zachowuje się jak prawdziwy piesek. Zabawa z nim zmierza do przeobrażenia rzeczywistości. Odtwarzane sceny z robo pieskiem dzieją się później naprawdę, gdy dziecko będzie miało prawdziwe zwierzątko.

Robo pies zdalnie sterowany dla całej rodziny czy tylko dla dziecka?


Patrząc po funkcjach, w jakie jest on wyposażony, będzie się nadawał dla mniejszego malucha oraz dla starszego dziecka! Zestaw jest w pełni bezpieczny, nie ma żadnych ostrych krawędzi. Nie zapominajmy jak ważna jest relacja dziecko-rodzic. Niezwykle ważne jest to, aby dorosły bawił się z pociechą. W trakcie zabawy należy tłumaczyć dziecku jak ważna jest opieka nad zwierzątkiem, troszczyć się aby nie był głodny. Należy dbać o pieska, tak samo jak o prawdziwego pupila.


W naszej hurtowni ProNice znajdziemy 2 rodzaje ROBOPSA:

 

Korzyści jakie zapewnia ROBOPIES:

 

  • odpowiedzialność: jeśli twoja pociecha pragnie mieć prawdziwe zwierzątko, to warto wypróbować zabawkę i pokazać mu na czym polega opieka nad prawdziwym pupilem. Należy pokazać mu, że to nie tylko zabawka, ale psina, która ma uczucia i jest na całe życie.
  • opiekuńczość: dziecko nauczy się dbać pupila, musi dać mu zjeść kiedy będzie pora, wychodzić z nim na dwór, kąpać po spacerze. Oczywiście nasza zabawka tego nie wymaga, ale jako dorosły, należy wytłumaczyć dziecku jakie są obowiązki przy prawdziwym kundelku.
  • pobudza aktywność umysłową i emocjonalną: posiadając ROBOPSA, uwalniają się emocje takie jak wrażliwość, troska. Może być jego psim przyjacielem od małego.
  • poszerzenie wyobraźni i wiedzy o świecie: dowie się o komendach psach jakie wykonuje, jak należy go traktować, co dawać jeść, kiedy wychodzić na dwór.

 

Na co zwrócić uwagę przed zakupem ROBOPSA?


Jeśli twoje dziecko pragnie pupila czy inne zwierzątko, rewelacyjnym pomysłem będzie ROBO PIES, którego znajdą Państwo w naszej hurtowni ProNice. Warto pokazać dziecku, jakie obowiązki czekają go przed kupnem prawdziwego pieska. Zabawka odzwierciedla zachowania realistycznego psa, dlatego łatwiej będzie wytłumaczyć dziecku, jak postępować przy opiece nad nim. Kolejnym atutem zabawki jest to, że nie wymaga sprzątania sierści ani włosa, ponieważ nasza zabawka jest robotem i posiada żadnego futra. Tym bardziej, jeśli twoja pociecha cierpi na alergię związaną ze zwierzętami, to znakomitym zastępcą będzie ROBO PIES!


ROBOPIES jest wykonany z największą dbałością, jego detale są w pełni bezpieczne dla dziecka powyżej 4 roku życia. Jego opakowanie jest starannie wykonane i jeśli będziesz potrzebować takiej zabawki na prezent na Mikołajki, święta Bożego Narodzenia, urodziny, czy inna okazję, to będzie to odpowiedni wybór! Zabawka posiada certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo oraz gwarancje zabawki.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 562 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-05
Polecam
2024-06-03
bardzo dobrze i szybko
pixel