Darmowa dostawa od 50,00 zł

Rodzinne przygody w świecie gier karcianych, planszowych oraz zagadek.

2023-09-15

Zapraszamy do fascynującego świata gier, gdzie kreatywność, strategia i wspólne chwile zyskują zupełnie nowe znaczenie.
Oferowane produkty będą świetnym sposobem na spędzenie czasu razem z rodziną, przyjaciółmi czy bliskimi.
Oto świat różnorodnych gier karcianych, planszowych i zagadek, które nie tylko dostarczą radości i zabawy, ale również pobudzą umysł, rozwijając zdolności logicznego myślenia i współpracy.

Gry jakie można znaleźć w naszej ofercie, są nie tylko doskonałą formą rozrywki, ale także narzędziem, które integruje, uczy strategii i kształtuje wyjątkowe wspomnienia.

 

Gry karciane

Gry karciane to forma rozrywki, w której gracze używają specjalnych kart do rywalizacji, tworzenia strategii i podejmowania decyzji.
Karty te, często zawierają unikalne ilustracje, wartości liczbowe lub symbole, które odgrywają kluczową rolę w rozgrywce.
W grach karcianych uczestnicy rywalizują ze sobą lub współpracują w zespołach, używając kart do realizacji określonych celów.

W naszej ofercie posiadamy klasyczne popularne karty do gry, które mają wielofunkcyjne zastosowanie i służą do rozgrywania różnych gier, m.in. pokera, makao tysiąca czy remika, ale również gry karciane takie jak na przykład:

 • „Wirus”
 • „Pchli Cyrk”
 • „Rysostwory”

i wiele innych, które zdobywają popularność dzięki swojej prostocie i wciągającej rozgrywce.

"Wirus"

To dynamiczna gra karciana, w której gracze stają przed zadaniem rozmieszczania kolorowych "wirusków" na planszy, tworząc sekwencje i kombinacje, które pozwalają zdobywać punkty.
Gra jest łatwa do zrozumienia, przez co stanowi świetny wybór zarówno dla początkujących graczy, jak i tych bardziej doświadczonych.
Wiruski oferują dynamiczną rywalizację, szybkie decyzje i emocjonujące rozgrywki, które potrafią wciągnąć uczestników na wiele godzin.
Zaletą gry Wiruski jest także jej przenośność – kompaktowe pudełko z kartami sprawia, że można łatwo zabrać ją ze sobą na wycieczkę czy spotkanie z przyjaciółmi. To doskonała opcja dla tych, którzy chcą mieć przy sobie źródło radości i zabawy w dowolnym miejscu.
Ponadto, Wiruski posiadają do swojej podstawowej wersji dodatki. To sprawia, że doświadczenie rozgrywki staje się jeszcze bardziej zróżnicowane i pełne wyzwań.

GRA "WIRUS"

„Pchli Cyrk”

Gra z pewnością dostarczy mnóstwo uśmiechu i świetnej zabawy.
W grze trzeba wystawić swoje szczęście na próbę. Jednak ryzyko nie zawsze się opłaci - jeśli nie dopisze fart, można stracić turę i pozbawić się możliwości dobrania karty. Ciekawy sposób punktacji sprawia, że nie zawsze wygrywa tu osoba z największą ilością kart. 
W grze znajdują się również karty akcji, które pozwalają m.in. odbierać karty innym graczom. 
Wesoła gra z pięknymi, kolorowymi ilustracjami zapewni dużo niesamowitej zabawy dla całej rodziny. 

GRA "PCHLI CYRK"

 

„Rysostwory”

„Rysostwory” to zestaw 55 ekologicznych kart dla wszystkich, którzy kochają tworzyć i odkrywać nowe potworki!
W "Rysostworach" każdy gracz może stworzyć swojego potworka, dodając do niego wyjątkowe atrybuty. Stworek może być straszny, zabawny, uroczy lub wręcz dziwny - wybór należy do Ciebie!
Rozgrywka polega nie tylko na wygranej, ale przede wszystkim na twórczym procesie. Gra rozwija kreatywność, umiejętność sylabizowania, małą motorykę i empatię.
Każdy potwór to małe dzieło sztuki, a gra stwarza przestrzeń do dzielenia się swoimi twórczymi pomysłami.
Kolejkę wygrywa gracz, którego potwór wzbudzi największy postrach wśród pozostałych uczestników gry!

 

Gry karciane oferują nie tylko rozrywkę, ale także rozwijają zdolności logicznego myślenia, planowania, szybkiego podejmowania decyzji i elastycznego reagowania na zmienne sytuacje.
Zapraszamy do odkrywania pełnej gamy gier, które dostępne są w naszej w ofercie i spełnią oczekiwania każdego miłośnika rozrywki!

 

 

Gry planszowe

Gry planszowe to rodzaj rozrywki, w których gracze uczestniczą poprzez przemieszczanie się po specjalnie zaprojektowanej planszy, podejmując decyzje w oparciu o reguły gry i interakcje z innymi uczestnikami.
Gry planszowe łączą w sobie elementy strategii, rywalizacji, interakcji społecznych i rozwiązywania zagadek, tworząc wspaniałą okazję do spędzania czasu w gronie rodziny czy przyjaciół.

Oto przykładowe gry planszowe, jakie posiadamy w ofercie:

 • "Roszada wśród zwierząt” to gra zrobiona na podobieństwo szachów w wersji rodzinnej gry planszowej.
  Jednak w przeciwieństwie do szachów - zwierzątka przeskakują zawsze o jedno pole obok, dzięki czemu dzieci będą miały łatwiej w zrozumieniu zasad gry.
  "Roszada wśród zwierząt" to doskonała rodzinna gra planszowa, która dostarczy mnóstwo rozrywki całej rodzinie i nauczy najmłodszych taktycznego myślenia. 

 • „Spór o bór” – to niezwykła gra taktyczna, w której trzeba ustalić, kto będzie władał Wielką Puszczą.
  W tej grze gracze wcielają się w dowódców prowadzących swoich poddanych w Wielkim Pojedynku.
  Celem każdego z nich będzie zdobycie przewagi nad przeciwnikiem i uzyskanie kontroli nad polanami. Daj z siebie wszystko i poprowadź swoje oddziały do zwycięstwa. 
  "Spór o Bór" będzie doskonałym prezentem dla każdego miłośnika strategii i ostrej rywalizacjii.

 • „Multicity” – to świetna i emocjonująca gra rodzinna, w której każdy z graczy wciela się w rolę architekta przestrzeni miejskiej i ma za zadanie zaplanować ją tak, żeby wybudować wszystkie dostępne obiekty w swoim kolorze.
  Dzięki łatwym i intuicyjnym zasadom, w grę można zagrać nawet już z pięciolatkiem, ale i dorośli nie będą się nudzić.
  Jest to doskonały wybór dla całej rodziny na długie rozgrywki, pełne dobrej zabawy!

Gry planszowe rodzinne to znakomita forma spędzania czasu, która dostarcza liczne korzyści.
Zabawy przy planszówkach sprzyjają wspólnemu czasowi, rozwijają umiejętności logicznego myślenia, kreatywności oraz strategicznego planowania.
Dzięki interakcji i rywalizacji, uczymy się zarówno pracy zespołowej, jak i akceptacji decyzji innych graczy.
Gry planszowe to także doskonały sposób na oderwanie się od ekranów i umożliwienie dzieciom i dorosłym zanurzenia się w świat bezpośredniej interakcji.
To nie tylko rozrywka, ale także nauka poprzez zabawę, rozwijanie umiejętności społecznych i wspólne tworzenie pięknych wspomnień.

 

Zagadki

Gry dla dzieci oparte na zagadkach to fascynująca forma rozrywki, która łączy w sobie elementy edukacyjne, logiczne myślenie oraz radość z rozwiązywania trudności.
W ofercie posiadamy tego rodzaju gry, które zapewniają zarówno zabawę, jak i rozwijanie umiejętności:

GRA „Ptaki” 60 zagadek - to zabawna i pouczająca rozrywka, która wymaga logicznego myślenia i umiejętności rozwiązywania zagadek.
Celem tej gry jest pomoc ptaszkom w odnalezieniu miejsca na magicznym drucie, poprzez układanie ich w odpowiedniej kolejności zgodnie w wymaganiami przestawionymi na kartach.
Co więcej – ogromną zaletą tej gry jest jej kompaktowy format, ponieważ pudełko jest częścią gry!

"PTAKI"

GRA „Hotel” 60 zagadek - to ekscytująca i kreatywna zabawa, która wymaga logicznego myślenia i umiejętności rozwiązywania zagadek.
Celem jest umieszczenie potworków na odpowiednich piętrach hotelu, zgodnie z wymaganiami przedstawionymi na kartach.
Zadaniem jest rozwiązywanie zagadek, poprzez dobieranie nowych kart, tak by osiągnąć jak najwięcej poprawnych odpowiedzi.
Ta gra zapewni mnóstwo zabawy oraz satysfakcji całej rodzinie!

"HOTEL"

Gry karciane, gry planszowe oraz zagadki to różnorodne formy rozrywki, z których każda niesie ze sobą zalety:

 • Rozwój umysłu: wszystkie te rodzaje gier stymulują myślenie, logiczne rozumowanie oraz zdolności analityczne. Rozwiązując zagadki, podejmując decyzje w grach karcianych lub planując strategię w grach planszowych, gracze angażują swój umysł na różnych poziomach.

 • Wspólna zabawa: gry te są doskonałą okazją do spędzania czasu w gronie rodziny lub przyjaciół. Wspólna rywalizacja lub współpraca przy planszówkach czy rozwiązywanie zagadek buduje więzi i wspomnienia.

 • Rozwijanie umiejętności społecznych: wszystkie rodzaje gier uczą współpracy, komunikacji, akceptacji zasad oraz empatii wobec innych graczy.

 • Zabawa bez ekranów: gry te odsuwają nas od ekranów urządzeń elektronicznych, umożliwiając bezpośrednią interakcję i kontakt wzrokowy.

 • Edukacyjne aspekty: wiele gier planszowych jak i karcianych łączy zabawę z nauką, rozwijając zdolności matematyczne, językowe czy logiczne.

 • Wygoda i dostępność: grami można cieszyć się w domu, na plaży, w parku czy podczas podróży, dzięki czemu zapewniają wygodną i mobilną rozrywkę.

 • Radość z osiągnięć: bez względu na rodzaj gry, każdego gracza cieszy moment zwycięstwa lub rozwiązania trudnej zagadki.

Podsumowując, gry karciane, planszowe i zagadkowe stanowią niezwykle atrakcyjną formę rozrywki, która przynosi wiele korzyści i radości zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym.
Wspólna zabawa w te różnorodne gry sprzyja rozwojowi umysłowemu, emocjonalnemu i społecznemu, stymuluje kreatywność, umiejętność logicznego myślenia oraz zdolność podejmowania decyzji.
Gry te nie tylko dostarczają chwil relaksu i pozytywne emocje, ale także rozwijają umiejętności matematyczne, wyobraźnię, a także umiejętność pracy w grupie i współpracy.
Wspólna zabawa w gry karciane, planszowe i zagadkowe to doskonały sposób na spędzanie czasu w gronie rodziny i przyjaciół, tworząc niezapomniane chwile pełne śmiechu, rywalizacji i wspaniałych wspomnień.

Bez względu na to, czy jesteście fanami strategii, łamigłówek czy gier towarzyskich, nasza oferta dostarcza szeroki wybór, który zachęca do odkrywania nowych światów, rozwijania umiejętności i cieszenia się chwilami pełnymi radości i satysfakcji.


Dajcie się wciągnąć w magiczny świat gier i odkryjcie, jak wiele korzyści przynosi ta aktywność dla całej rodziny!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 562 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-25
Wszystko super. Polecam.
2024-05-23
Profesjonalne podejście do klienta, polecam
pixel