Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Trendy na Dzień Dziecka: Odkryj najpopularniejsze zabawki, które podbijają rynek!

2023-05-15

Odkryj najlepsze prezenty na Dzień Dziecka!

 

Dzień Dziecka to coroczne święto obchodzone na różnych datach w różnych krajach, zazwyczaj poświęcone uczczeniu i celebrowaniu dzieciństwa. Celem tego dnia jest promowanie praw i dobrobytu dzieci oraz podkreślanie ich istotnej roli w społeczeństwie.
Celem Dnia Dziecka jest przypomnienie całej społeczności o ważnej roli dzieci oraz potrzebie zapewnienia im opieki, edukacji, miłości i możliwości rozwoju.

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, które celebrowane jest na całym świecie. Jest to doskonała okazja, aby obdarować dzieci prezenty i sprawić im radość. Przy wyborze prezentów na Dzień Dziecka warto wziąć pod uwagę zainteresowania, wiek oraz preferencje dziecka. 

 

Jakie rodzaje zabawek, można wybrać dla swojego Dziecka?

 • ZABAWKI KREATYWNE - Zestawy do rysowania, malowania, tworzenia biżuterii, robienia origami czy modelowania plasteliny to świetny wybór dla dzieci, które uwielbiają kreatywną zabawę i rozwijanie swojej wyobraźni.
 • ZABAWKI INTERAKTYWNE -  reagują na dotyk, dźwięki lub ruch, zapewniając interaktywną i edukacyjną zabawę. Mogą to być pluszowe przytulanki, interaktywne zwierzątka czy roboty programowalne.
 • ZESTAWY NAUKOWE - Zestawy do eksperymentów, chemiczne laboratoria, mikroskopy czy teleskopy mogą rozbudzić ciekawość i pasję dziecka do nauki oraz odkrywania świata.
 • KSIĄŻKI - są niezwykle wartościowym prezentem, który rozwija wyobraźnię, umiejętności czytania i rozbudza pasję do literatury. Można wybrać książki przygodowe, baśniowe, edukacyjne czy komiksy, dostosowane do wieku dziecka.
 • ZABAWKI SPORTOWE -  Piłki, hulajnogi, rolki, rowerki czy zestawy do badmintona to prezenty, które zachęcą dzieci do aktywności fizycznej i spędzania czasu na świeżym powietrzu.
 • GRY PLANSZOWE -  doskonały sposób na integrację, wspólną zabawę i rozwijanie umiejętności społecznych. Wybierz gry odpowiednie dla wieku i zainteresowań dziecka, które będą dostarczać rozrywki całej rodzinie.
 • ELEKTRONIKA - Dla starszych dzieci elektronika może stanowić interesujący prezent. Mogą to być słuchawki, smartfony, głośniki Bluetooth czy elektroniczne gadżety, które sprawią radość i umożliwią eksplorację nowych technologii.

 


Najważniejsze przy wyborze prezentów na Dzień Dziecka jest uwzględnienie indywidualnych zainteresowań i preferencji dziecka. Niezależnie od wybranego prezentu, ważne jest, aby dostarczyć dziecku radość, zachęcić do kreatywnej zabawy, rozwoju umiejętności i spędzania czasu w sposób pozytywny i edukacyjny.

 

Co wybrać na prezent dla CHŁOPCA?

 • Dla małych dzieci (3-6 lat):

Zestaw klocków konstrukcyjnych: Kreatywne zabawki, które rozwijają zdolności manualne i wyobraźnię.
Interaktywny zestaw edukacyjny: Zabawki, które uczą liter, liczb, kształtów i kolorów w interesujący sposób.
Puzzle: Zestawy puzzli z obrazkami ulubionych postaci z bajek lub pojazdami.

 • Dla dzieci w wieku szkolnym (7-12 lat):

Zdalnie sterowane autko: Zapewnia dużo radości i rozwijają zdolności koordynacyjne.
Zestaw naukowy: Zabawki edukacyjne, które wprowadzają w fascynujący świat nauki, takie jak zestawy chemiczne, eksperymenty czy mikroskopy.
Gry planszowe: Zapewniają interakcję, rywalizację i zabawę w gronie rodziny lub przyjaciół.

 • Dla nastolatków (13+ lat):

Elektronika: Możesz rozważyć prezenty związane z nowymi technologiami, takie jak słuchawki, głośniki Bluetooth, smartfony czy gadżety do rozszerzonej rzeczywistości.
Sprzęt sportowy: Jeśli chłopiec interesuje się sportem, dobrym prezentem może być piłka do piłki nożnej, rower, hulajnoga czy sprzęt do skateboardingu.
Gry komputerowe: Zestawy konsolowe lub gry na komputer mogą być idealnym prezentem dla młodych graczy.


Jaka zabawka będzie odpowiednia dla DZIEWCZYNKI?

 • Dla małych dziewczynek (3-6 lat):

Lalka: Klasyczna lalka lub lalka z zestawem ubranek i akcesoriów.
Zestaw kreatywny: Mozaiki, kolorowanki, zestawy do rysowania czy tworzenia biżuterii.
Zabawki interaktywne: Pluszaki, które reagują na dotyk lub mówią, interaktywne zwierzątka czy interaktywne książki.

 • Dla dzieci w wieku szkolnym (7-12 lat):

Książki: Wybierz książki zgodne z zainteresowaniami dziewczynki - przygodowe, fantasy, przyjaźń czy naukowe.
Kreatywne zestawy: Zestawy do tworzenia biżuterii, mody, malarstwa, robienia własnych perfum itp.
Gry planszowe: Zabawki, które umożliwiają wspólną zabawę w gronie rodziny i przyjaciół.
Rowerek, hulajnoga, rolki: Sprzęt sportowy, który zachęci do aktywności fizycznej i zabawy na świeżym powietrzu.

 • Dla nastolatek (13+ lat):

Moda i akcesoria: Modne ubrania, torebki, biżuteria czy kosmetyki.
Elektronika: Słuchawki, głośniki Bluetooth, smartfony, aparaty fotograficzne.
Książki i filmy: Wybierz książki lub filmy zgodne z jej zainteresowaniami i preferencjami.
Kreatywne zestawy artystyczne: Farby, pędzle, przybory do rysowania, zestawy do scrapbookingu czy kaligrafii.

 


Zbliżający się Dzień Dziecka to doskonała okazja, aby obdarować dzieci prezentami w szkole lub przedszkolu!

 1. Zestawy kreatywne: Zestawy do kolorowania, rysowania, modelowania czy tworzenia biżuterii są doskonałym prezentem dla dzieci w szkole lub przedszkolu. Pomagają rozwijać kreatywność, umiejętności manualne oraz wyobraźnię. Dzieci będą miały wiele frajdy, eksplorując swoje artystyczne talenty.
 2. Zabawki edukacyjne: Wybierz zabawki, które jednocześnie bawią i uczą. Zestawy z literami, cyframi, puzzlami, układankami logicznymi lub zabawki sensoryczne rozwijają umiejętności poznawcze, spostrzegawczość i logiczne myślenie.
 3. Zabawki manipulacyjne: Zabawki manipulacyjne, takie jak układanki, kostki, drewniane klocki czy magnesy, pomagają w rozwijaniu zdolności manualnych, koordynacji wzrokowo-ruchowej i logicznego myślenia. Dzieci mogą się bawić samodzielnie lub wspólnie z innymi dziećmi.
 4. Zabawki sportowe: Hulahop na nogę, znany również jako hula hoop ring, to zabawka i narzędzie do aktywności fizycznej, które można nosić na kostce lub nodze. Jest to wersja tradycyjnego hulahopu, który jest zazwyczaj zakładany na talii i obracany wokół talii. Hulahop na nogę jest przeznaczony do wykonywania różnorodnych ćwiczeń i aktywności, które angażują mięśnie dolnej części ciała. Catch ball -Gra polega na tym, że jedna osoba rzuca piłeczkę, a druga stara się ją złapać za pomocą rękawicy. Następnie role się zamieniają, a druga osoba rzuca piłeczkę, a pierwsza stara się ją złapać. Celem gry jest utrzymanie piłeczki w ruchu, wymieniając się nią pomiędzy uczestnikami jak najwięcej razy bez jej upuszczenia.
 5. Gry planszowe: Gry planszowe to doskonałe narzędzie do integracji i wspólnej zabawy. Wybierz gry odpowiednie dla wieku dzieci, które rozwijają logiczne myślenie, umiejętność podejmowania decyzji, spostrzegawczość i strategię.
 6. Artykuły szkolne: Przydatne i praktyczne artykuły szkolne mogą być również dobrym prezentem. Możesz podarować zestaw kolorowych długopisów, notesy, zakładki do książek, organizer na przybory lub etui na długopisy.

 

Najgorętsze hity na Dzień Dziecka w hurtowni ProNice:

1. CATCH BALL

Znany również jako rzuć i złap, to prosta, ale bardzo zabawna gra, która angażuje dwie lub więcej osób. Gra polega na rzucaniu sobie piłeczki (catch ball) i próbie jej złapania. Gra polega na tym, że jedna osoba rzuca piłeczkę, a druga stara się ją złapać za pomocą rękawicy. Następnie role się zamieniają, a druga osoba rzuca piłeczkę, a pierwsza stara się ją złapać. Celem gry jest utrzymanie piłeczki w ruchu, wymieniając się nią pomiędzy uczestnikami jak najwięcej razy bez jej upuszczenia.

 

2HULA HOP NA NOGĘ

Znany również jako hula hoop ring, to zabawka i narzędzie do aktywności fizycznej, które można nosić na kostce lub nodze. Jest to wersja tradycyjnego hulahopu, który jest zazwyczaj zakładany na talii i obracany wokół talii. Hulahop na nogę jest przeznaczony do wykonywania różnorodnych ćwiczeń i aktywności, które angażują mięśnie dolnej części ciała. Zabawka na nogę jest również świetnym narzędziem do poprawy koordynacji ruchowej, równowagi i zwinności. Wykonując różne kombinacje ruchów nogą, można rozwijać zdolności motoryczne i zdolności ruchowe.

 

3. ROWERKI BIEGOWE

Zwane również rowerkami biegowymi bez pedałów, są specjalnie zaprojektowane dla małych dzieci, które dopiero uczą się jeździć na dwóch kółkach. Charakteryzują się brakiem pedałów i zamiast nich posiadają nisko umieszczone podnóżki. Dziecko siada na rowerku, stawia stopy na podnóżkach i używa ich do napędzania i utrzymania równowagi.

Rowerki biegowe są przeznaczone dla dzieci w wieku od około 2 do 5 lat, w zależności od rozmiaru i regulacji wysokości siodełka. Dzięki rowerkowi biegowemu dzieci uczą się utrzymywania równowagi i koordynacji ruchowej, co stanowi ważne umiejętności przy nauce jazdy na tradycyjnym rowerze.

 

4. ZESTAWY DO PIASKU

Zawierające wiaderka i grabki, to popularne i klasyczne zabawki, które dostarczają dzieciom wiele radości podczas zabawy na plaży, w piaskownicy lub nawet w domu. 

Zabawa z zestawem do piasku rozwija kreatywność i wyobraźnię dziecka. Dzieci mogą tworzyć zamki, kopce, torty piaskowe, a nawet budować małe miasta lub krajobrazy. Zestawy do piasku pozwalają dzieciom na eksperymentowanie, odkrywanie i wyrażanie swojej kreatywności poprzez tworzenie różnych konstrukcji z piasku.

 

5. LALKI

Dla dzieci są nie tylko zabawkami do bawienia się, ale także mają wiele wartości edukacyjnych. Poprzez interakcję z lalką, dzieci rozwijają kreatywność, wyobraźnię i zdolności społeczne. Mogą tworzyć swoje własne historie, symulować różne sytuacje życiowe i rozwijać empatię, współczucie i umiejętność współpracy. W dzisiejszych czasach lalki dla dzieci mają często zaawansowane funkcje, takie jak ruchome oczy, reakcje na dotyk, dźwięki czy możliwość karmienia. Lalki interaktywne są szczególnie popularne, ponieważ angażują dzieci w interakcję i dostarczają im dodatkowych doświadczeń.

 

6. PUZZLE

Są dostępne w różnych stopniach trudności, od prostych puzzli dla najmłodszych po bardziej zaawansowane dla starszych dzieci i dorosłych. Istnieją również puzzla o różnych liczbach elementów, począwszy od kilkunastu do nawet kilku tysięcy. Można również wybierać spośród różnych motywów i tematów, aby znaleźć puzzla odpowiednie do zainteresowań i gustu.

 

7. SEKRETY ELEKTRONIKI

Popularna seria zestawów edukacyjnych, które pozwalają dzieciom i młodzieży na eksplorację świata elektroniki i nauki poprzez praktyczne doświadczenia. Zestawy Sekrety Elektroniki zostały stworzone w celu wprowadzenia dzieci w fascynujący świat elektroniki i programowania poprzez zabawę i eksperymentowanie. możliwość nauki podstawowych pojęć związanych z elektroniką, takich jak prąd elektryczny, obwody, elementy elektroniczne i podstawowe zasady programowania. Zestawy zawierają różne komponenty, takie jak płytki stykowe, diody, rezystory, kondensatory, przewody, mikrokontrolery i wiele innych, które można łączyć i eksperymentować w różne sposoby.

 

8. AUTA ZDALNIE STEROWANE

Auta zdalnie sterowane są wyposażone w specjalne układy sterujące, które umożliwiają ich kontrolę na odległość. Pilot lub kontroler pozwala dziecku na sterowanie ruchem pojazdu, włączanie/wyłączanie, zmianę kierunku jazdy, skręcanie, przyspieszanie i hamowanie. Oferują różne funkcje, takie jak światła, dźwięki, efekty specjalne i możliwość jazdy po różnych powierzchniach. Niektóre modele są wyposażone w zdalne kamery, które pozwalają na oglądanie świata z perspektywy pojazdu.

 

9. CIASTOLINA 

 

Masy plastyczne, nazywane także plasteliną lub modeliną, to elastyczne i plastyczne substancje, które można ugniatać, modelować i tworzyć różne kształty. Są dostępne w różnych kolorach i teksturach, co dodatkowo inspiruje dzieci do twórczej zabawy. Dzieci mogą łączyć różne kolory, tworzyć mieszanki i eksperymentować z różnymi teksturami, co rozwija ich wyobraźnię i zdolności artystyczne.

 

10. BIŻUTERIA

Biżuteria dla dzieci to piękne i kreatywne akcesoria, które pozwalają dzieciom wyrazić swoją osobowość, bawić się modą i rozwijać swoją kreatywność. 

Biżuteria dla dzieci jest dostępna w różnych formach i stylach, takich jak bransoletki, naszyjniki, kolczyki, pierścionki i spinki do włosów. Wykonana jest z różnych materiałów, takich jak tworzywo sztuczne, drewno, tkaniny, szkło czy metal, w zależności od preferencji i bezpieczeństwa dziecka.

 

Podsumowując, wybór odpowiednich zabawek na Dzień Dziecka zależy od indywidualnych preferencji, wieku i zainteresowań dziecka. Najważniejsze jest, aby prezenty dostarczały radości, rozwijały umiejętności i tworzyły niezapomniane wspomnienia. Niezależnie od tego, czy to klasyczna gra planszowa, interaktywna zabawka czy zestaw do twórczej zabawy, ważne, aby dzieci były zadowolone z uzyskanych prezentów!

 

Dla osób, które chcą więcej się dowiedzieć na temat sprzedaży zachęcamy do odwiedzenia naszego kanału na YT: kliknij tutaj -> ProNice https://www.youtube.com/@ProNice-Hurtownia-Zabawek

 

 

Pokaż więcej wpisów z Maj 2023
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 546 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-23
Profesjonalne podejście do klienta, polecam
2024-04-02
Profesjonalna realizacja zamówienia.
pixel