Darmowa dostawa od 50,00 zł

Czas wysyłki dropshipping

Tutaj znajdziemy informację na temat czasu realizacji wysyłek w modelu dropshipping'owym.

Prosimy o uważne czytanie, ponieważ są to informacje niezbędne do sprawnego rozwoju naszych dóbr.

 

Do dnia dzisiejszego czyli 14.11, jeżeli zamówienie zostało przez was złożone oraz opłacone do godziny 13:00. Paczka powinna wyjechać tego samego dnia. Od teraz w usłudze INPOST mogą Państwo składać zamówienia do godziny 15:30 a paczka wyjedzie tego samego dnia.

 

Aktualne dane do dnia 14.11:

 • 94% paczek zostawało przez nas pakowane oraz wysyłane tego samego dnia - uwzględniając wszystkie marki, które mamy dostępne w naszej ofercie. ( Wyjątkiem stanowią zamówienia hurtowe, gdzie średni czas realizacji to 3 dni )
 • Marki takie jak Import Pronice / ProNice w 97% co jest dla nas współczynnikiem zadowalającym.
 • Dokonujemy kolejnych zmian oraz aktualizacji z innymi serwisami, które udostępniają Państwu naszą ofertę by sposób połączenia z nasza hurtownią oraz wymiana danych była jeszcze krótsza i sprawniejsza. Między innymi synchronizację stanów na poziomie 1 minuty i automatyczne składanie zamówień.

Jeżeli chcą Państwo aby nasza hurtownia pojawiła się w systemie, z którym jeszcze nie jesteśmy zintegrowani, prosimy o kontakt @ na kontakt@pronice.pl lub telefoniczny bezpośrednio z biurem w celu wskazania systemu.

 

Co usprawniamy od dnia 15.11:

 • NAJWAŻNIEJSZE !! Wysyłka InPost, przesuwamy z obecnej godziny 13:00 do godziny 15:30 na marki Import ProNice / ProNice oraz inne. W czym nam to pomoże ? W zwiększeniu sprzedaży w trakcie piku sprzedażowego.
 • Zostaną dodane nowe możliwości wysyłek  między innymi w obsłudze SMART ( w przypadkach gdzie obowiązuje Allegro ) takich kurierów jak :
 1. Orlen Paczka
 2. Kurier Fedex
 3. Kurier DHL
 4. Kurier UPS

Wszystkie metody dostawy wymienione powyżej zostaną dodane do końca 17.11. Informacja pojawi się na stronie głównej w sekcji aktualności.

 • Wszyscy kurierzy ZA WYJĄTKIEM INPOST: godzina graniczna złożenia zamówienia to 13:00. Wyjątkiem stanowi INPOST do godziny 15:30
 • Kolejny nowy wątek to odbiory paczek INPOST w soboty oraz niedziele, które również Państwu udostępniamy.
 • Przyśpieszenie zamówień hurtowych. Obecnie wynosiło średnio 3 dni czasu oczekiwania. Zmieniamy na 2 dni.
 • Sprawniejsza oraz błyskawiczna komunikacja z naszą hurtownią.

Dokonaliśmy kilka zmian w strukturze gospodarki magazynowej co powinno pozwolić nam zwiększyć % wysyłek paczek tego samego dnia z 94% na 98%. Jeżeli struktura zmiany przyniesie oczekiwane efekty, dokonamy zmiany wysyłki INPOST z godziny 15:30 na godzinę 16:30.

 

Życzymy udanych łowów !!

 

Prosimy o poprawne załączanie etykiet do zamówienia, jeżeli chcą Państwo wysyłać towar na własnych etykietach. W przeciwnym razie czas wysyłki zostanie wydłużony nawet do 7 dni.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 565 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-20
polecam jak najbardziej zamówienie zostało zrealizowane
2024-06-05
Polecam
pixel