Darmowa dostawa od 50,00 zł

Dostawa 30.06

Znajdziemy tutaj listę produktów, które pojawią się u nas dnia 28-30.06. 
Prosimy o zachowanie +/- 2 dni 'luźnych'. Jest to czas na odebranie kontenerów i przygotowanie do wysyłki.

Produkty te można u nas rezerwować. Rezerwacji towarów dokonujemy za opłaceniem proformy w wysokości 30% wartości zamówienia. Pozostała wysokości 70%, opłacana jest w momencie wysyłki towaru do waszych magazynów.

Ceny są wyliczane na podstawie kursu dolara do złotówki. Jeżeli kurs dolara nie ulegnie zmian w granicach 4%, ceny nie ulegają zmian. W innym przypadku, ceny produktów mogą ulec zmianie w dół lub w górę w zależności od sytuacji.

Ceny hurtowe są dostępne po zalogowaniu na konto -> pod warunkiem posiadania statusu hurtownika. Jeżeli nie posiadają Państwo statusu hurtownika, prosimy o kontakt z nami.

Istnieje możliwość odbioru osobistego. W tym przypadku prosimy o wcześniejsze umówienie z biurem i ustalenie terminu odbioru.

Rezerwacje dotyczą tylko i wyłączenie zamówień hurtowych. Sprzedaż min. w ilościach kartonowych ( informacje o ilościach znajdziemy w parametrach produktu ). Przy ilościach +2x karton per model, ceny podlegają negocjacji i w tym przypadku zalecamy kontakt z handlowcem. Jeżeli nie posiadają Państwo przypisanego handlowca, prosimy o kontakt z biurem.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 562 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-05
Polecam
2024-05-23
Profesjonalne podejście do klienta, polecam
pixel