Darmowa dostawa od 50,00 zł

Dystrybucja

Jesteś dystrybutorem czy też importerem danej marki ? Chcesz zwiększyć zasięgi oraz sprzedaż towarów ? Szukasz doskonałego oraz pewnego miejsca aby zwiększyć rozpoznawalność ? Szukasz firmy, która wykona marketing gdzie faktycznie przyniesie to widoczne efekty ?

Doskonale trafiliście. Opierając się na doświadczeniu oraz zaufanym gronie przedsiębiorców, które nam zaufało i nadal ufa, jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom.

Jak łatwo zauważyć, jesteśmy dystrybutorem wielu marek, które z powodzeniem oraz dużym sukcesem prowadzimy na wyżyny. Posiadamy wiele uznań oraz pisemnych poleceń dużych marek, gdzie bez problemu udostępniamy do wglądu aby jeszcze bardziej pokazać naszą ideę związaną z sukcesywną sprzedażą.

Świetnie zdajemy sobie sprawę jak ciężko i zarazem trudno jest sprostać aktualnemu rynkowi, który zmienia się tak de facto z dnia na dzień. Znamy wymagania Klientów i je dostarczamy w złożony lub prosty sposób.  Bardzo dobrze znamy rynek Polski i zagraniczny, który nieustannie budujemy zwiększając nasze zasięgi jak i doświadczenie.

Nie obce są dla nas tematy związane z sprzedażą na portalach aukcyjnych, gdzie "wybijamy" produkty na TOP miejsca co pozwala na ogromne zwiększenie zasięgów sprzedaży.
Nie obce są dla nas tematy związane z sprzedażą na portalach społecznościowych, gdzie zwiększamy świadomość marki wśród nowych Klientów.
Nie obce są dla nas tematy związane z sprzedażą na aplikacjach do tego przeznaczonych co wywołuje efekt lawiny zamówień.

Tematów związanych z sprzedażą jest naprawdę masa a czas, który jest wymagany do poznania tajników operacji jakie pozwalają nam na udział w tak dużych wydarzeniach jest praktycznie nieograniczony. Dlatego też staramy się wybierać tylko i wyłącznie opłacalne i najpewniejsze usługi przez nas sprawdzone.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami i chcesz aby Twoje produkty pojawiły się u nas w sprzedaży i rozwinąć skrzydła to z miłą chęcią zapraszamy do Bielsko-Białej.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wysłanie do nas wiadomości na kontakt@pronice.pl

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 565 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-05
rewelacja
2024-06-05
Polecam
pixel